ДАІ разом з Укртрансінспекцією в буквальному сенсі ганяються за нелегальними перевізниками

ДАІ разом з Укртрансінспекцією в буквальному сенсі ганяються за нелегальними перевізниками. Сьогодні наша знімальна група стала свідком того, як один з автобусів, що відправляється від Київського вокзалу, боячись перевірок, тікав від інспекторів. Чи вдалося ДАІшникам наздогнати порушника, дивіться далі.

Управління Укртрансінспекції спільно з працівниками ДАІ проводять комплекс профілактичних заходів з виявлення нелегальних перевізників та перевізників, які здійснюють регулярні перевезення, маскуючись під нерегулярні. Більшість нелегалів відправляється з Київського вокзалу. На відео видно: до автобуса сідають пасажири. Згідно з табличкою, вони їдуть на Харків. Але коли автобус зупинили інспектори, табличка вже зникла. За це та інші порушення, зазначають фахівці, складаються відповідні акти.

/Дмитро Костін, заступник начальника відділу лінійного контролю Управління Укртрансінспекції Полтавщини
Здійснення нерегулярних перевезень без оформлення договору із замовником транспортних послуг. Також склали акти за встановлення трафарету, який є ознакою регулярних перевезень, а фактично перевізник здійснював нерегулярні перевезення/

За одним автобусом ДАІшникам навіть довелося поганятися. Намагаючись втекти від перевірки, водій поїхав об'їзними шляхами через місцеві двори. Але далеко втекти не вдалося. Інспектори його наздогнали та зупинили. Фахівці з Укртрансінспекції в свою чергу теж знайшли порушення. Санкції поки що не накладені. Перевізника запросять на комісію стосовно розгляду справи, і вже комісійно прийметься рішення щодо застосування штрафних санкцій. Згідно з останніми нововведеннями, зазначають спеціалісти, суттєві штрафи передбачені за адмінправопорушення.

/Дмитро Костін, заступник начальника відділу лінійного контролю Управління Укртрансінспекції Полтавщини
По адміністративним протоколам на нелегальних перевізників, які не зареєстровані як суб'єкти, або не оформлена ліцензія на перевезення пасажирів, раніше було 340-1700, то зараз штрафні санкції – від 17 тисяч на перший раз до 34 тисяч. Повторно – від 34 до 85 тисяч/

Майже рік Укртрансінспекції заборонялося здійснювати перевірки. Поки що ж законодавчо мораторій не продовжено, відтак, інспекція виконує покладені на неї функції.

Стрічка новин