Протягом останніх місяців у Кременчуці ліквідували понад 10 точок реалізації наркотичних засобів

Протягом останніх місяців у Кременчуці ліквідували понад 10 точок реалізації наркотичних засобів. П'ятеро осіб, причетних до цієї протиправної діяльності, затримали. Один із них облаштував нарколабораторію у квартирі, де мешкав.

34-річний чоловік перетворив власну квартиру на справжню нарколабораторію. У себе вдома виготовляв заборонені речовини та реалізовував їх на вулицях міста.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Були проведені оперативні закупки, задокументована діяльність громадянина, який є мешканцем Кременчука, який збував цей наркотичний засіб наркоманам на вулицях міста Кременчука/

За місцем проживання чоловіка правоохоронці влаштували санкціонований обшук.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Були вилучені дволітрова банка соляної кислоти, трилітрова банка зі спеціальною речовиною – прекурсором, який використовується для виготовлення наркотика «винта», і більше 30 шприців із залишками наркотичної речовини/

Також із помешкання міліція вилучила пневматичний пістолет та гроші, отримані від продажу наркоречовини. Власник цього незаконного бізнесу затриманий та поміщений у слідчому ізоляторі. За даним фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 307 Кримінального кодексу України. Відповідно до чинного законодавства, за скоєне чоловікові може загрожувати позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

Стрічка новин