Правоохоронці Кременчука затримали чоловіка, який обкрадав кладовища

Правоохоронці Кременчука затримали чоловіка, який обкрадав кладовища. 30-річний містянин знайшов для себе легкий спосіб заробітку: на цвинтарях збирав все, що можна здати на металобрухт, та без докорів сумління отримував за це гроші. Яка потреба змушувала його скоювати такі зухвалі вчинки – у наступному сюжеті.

Руйнував могили, щоб отримати копійку на особисті потреби. За такою схемою майже рік працював один із мешканців Кременчука.

/Руслан Гаврилець, наглядач кладовища
Бачив мій копач його, як він руйнував пам'ятник. Там були швеллера, але він від нього втік, від мого копача. Далі прийшли – швеллерів не було/

Затримати крадія допомогли кременчуцькі дільничні. Як виявилося, з цвинтарів чоловік забирав усе, що потрапляло під руку.

/Руслан Бірюков, заступник начальника УМВС України в Полтавській області
Викрадалися мідні фоторамки на могилах, хрести, лавки, все, що можна було здати на металобрухт, розривалися надмогильні плити. Усього цим чоловіком було скоєно більше 70 фактів наруги над могилами та їхнього розкрадання/

Викрадене чоловік здавав до пунктів прийому металобрухту. Заробляв таким чином не так вже і багато.

/затриманий
По-різному, у середньому – 50-100 гривень максимум/

Отримані гроші затриманий «спускав» переважено на алкоголь. Раніше він вже потрапляв у поле зору правоохоронців за скоєння крадіжок з приватних домоволодінь. Нині чоловікові може загрожувати обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавлення волі від чотирьох до семи років.

Стрічка новин