Біля театру Гоголя пройшов благодійний розважально-просвітницький фест «Бандерленд»

Побити Путіна биткою чи зіграти в боулінг з промовистою назвою «Ленінопад» на центральній вулиці Полтави – такі розваги по-українськи запропонували мешканцям та гостям міста організатори благодійного фесту «Бандерленд», громадська організація «ЗЛАМ Стереотипів». Окрім розважального, захід мав й інформативно-просвітницький характер.

Біля театру Гоголя у Полтаві пройшов благодійний розважально-просвітницький фест «Бандерленд».

/Янат Авдєєва, представниця ГО «ЗЛАМ Стереотипів»
Цей захід включає кілька етапів: інформаційна частина – це вуличний музей, який розповідає про історію періоду УНР саме міста і держави, і окреслює суспільно-політичні рухи. Інша частина інформаційної частини – це карикатури Едуарда Гожого, які він нам сьогодні надав. Вони відображають політичну ситуацію. Інша частина – це мейнстрім. Можна сфотографуватися на фоні стяга України. Таким чином патріотичність підтримуємо/

Полтавці та гості міста мали можливість сфотографуватися на тлі десятиметрового стягу України з 3D головами Януковича та Путіна. Також організатори акції, громадська організація «ЗЛАМ Стереотипів», пропонували перехожим зіграти в боулінг під промовистою назвою «Ленінопад». А для найбільш радикально налаштованих українців підвісили опудало російського президента.

/Андрій Барабаш, представник ГО «ЗЛАМ Стереотипів»
Опудало висить. Ми зробили його у вигляді Путіна, щоб люди могли свою злість на нього зігнати/

Розважитися «по-українськи» пересічні перехожі могли абсолютно безкоштовно. За бажанням люди залишали гроші у благодійних скриньках. Зібрані кошті організатори фесту обіцяли передати Полтавському Батальйону Небайдужих на потреби військових в зоні АТО.

Стрічка новин