Заради дитячого свята сьогодні у місті розступилися хмари

Заради дитячого свята сьогодні у місті навіть розступилися хмари. Якщо зранку представники Ленінського райвиконкому ще мали сумніви щодо його проведення, то ближче до обіду вирішили: «Малеча хоче, а значить, гуляння будуть». Які сюрпризи організатори традиційного дійства приготували цього разу – у сюжеті Юлії Козіної.

Хмарна погода у Полтаві упродовж дня ледь не зіпсувала дитячу надію на свято. Та тільки вони почали підходити до точки призначення – сонячно стало не лише у кафе, а й за його межами. Незмінним організатором заходу виступила Лідія Соловйова. Зібрала малечу, аби дотриматися свого слова.

/Лідія Соловйова, працівник служби у справах дітей Ленінського РВК
Ми і раніше хотіли покататися на кареті, але ж тоді, на День захисту дітей, був дощ, і ми не змогли це зробить. А дітям пообіцяла: «Діти, ви будете всі на канікулах, і ми обов'язково покатаємося на віслюках». Діти це дуже люблять/

Булочки, морозиво, солодкі напої – ще не всі подарунки, які отримала малеча. Окрім цього – катання на віслюку верхи та колективні поїздки Полтавою на раритетному автомобілі з каретою. Від нього діти і отримали найбільше вражень.

/Дмитро (6 років)
Я катався на автомобілі дуже-дуже красивому і з музикою/

/Іван (7 років)
Вона така вся шикарна, золотого кольору, вона така давня. Таких машин у світі дуже мало/

Олександр Кисельов – депутат Ленінської районної ради. Він завжди з радістю бере участь у таких заходах. Говорить: спілкування з дітьми у нього не викликає труднощів.

/Олександр Кисельов, депутат Ленінської районної ради
Я люблю дітей. А це діти пільгових категорій, і їм потрібно приділяти більше уваги. Інколи навіть сльози на очах. Дивишся – не у всіх дітей є батьки, у деяких є опікуни, діти-інваліди. Хочеться їм допомагати/

Організатори дякують за підтримку всім, хто долучається до проведення таких заходів, та мають надію на подальшу співпрацю.

Стрічка новин