В Полтаві презентували книгу Аліни Конотоп «Жінка на українських просторах»

Питання долі жінки в суспільстві завжди привертало увагу митців. Про радості й печалі жіночого життя йдеться у книжці сучасної авторки Аліни Конотоп «Жінка на українських просторах», яку вона презентувала у Полтаві.

У книжковому магазині «Планета» презентували книгу Аліни Конотоп «Жінка на українських просторах». Вона – перша у творчому доробку авторки.

/Аліна Конотоп, авторка книги «Жінка на українських просторах»
Книжка перша. Так, в принципі, пишу ще зі школи, а взагалі працювала над книжкою більше року/

Авторка описує життя сучасної української жінки.

/Аліна Конотоп, авторка книги «Жінка на українських просторах»
Кожна жінка, яка її прочитає, зробить для себе певні висновки. З чимось погодиться, з чимось не погодиться. Правда, можливо, дещо перебільшена, можливо, дещо, скажемо так, саркастична, але таке життя, яке воно є/

Аліна Конотоп захоплюється творчістю сучасних авторок-феміністок Лади Лузіної, Оксани Забужко. Та свою позицію в описі життя жінки сама називає «недофемінізмом» – розуміння важливості гармонії у стосунках між чоловіком і жінкою. І радить прекрасній половині бути більш жіночнішою.

/Аліна Конотоп, авторка книги «Жінка на українських просторах»
І жити стане легше. Бо жоден чоловік такої жінки не омине: і в двері пропустить, і місце в транспорті запропонує, і допоможе. Ось в чому наша сила, а їх слабкість. Бо ми з чоловіками, як день і ніч, як Сонце і Місяць, як людина і повітря... І до чого той фемінізм, я вже й не пам'ятаю/

Книжка видана у Львові накладом у 200 примірників. Її можна знайти на прилавках полтавських магазинів.

Сергій Одаренко

Стрічка новин