Полтавська міліція викрила підпільний цех із виготовлення фальсифікованого алкоголю

Полтавська міліція викрила підпільний цех із виготовлення фальсифікованого алкоголю. Правоохоронці попередили потрапляння до споживачів кількох сотень літрів недоброякісної лікеро-горілчаної продукції. Як троє полтавців організували виробництво алкоголю в одному із закладів громадського харчування міста – у наступному сюжеті.

В одному із полтавських кафе троє чоловіків організували підпільний цех з виробництва лікеро-горілчаної продукції.

/Віталій Грицай, начальник першого міжрайонного відділу Управління протидії злочинам у сфері економіки
Лікеро-горілчана продукція виготовлялася під брендами різних марок шляхом змішування етилового спирту з різними компонентами, зокрема питною водою та додавання різних сумішей/

Всю продукцію власники незаконного бізнесу розповсюджували у Полтаві та районах області. Ліквідували їхню протиправну діяльність правоохоронці.

/Віталій Грицай, начальник першого міжрайонного відділу Управління протидії злочинам у сфері економіки
Було встановлено сам цех, де відбувалося масове виробництво зазначеної лікеро-горілчаної продукції, вилучена тара, яка оклеєна брендовими марками алкогольної продукції, вилучені підробні марки акцизного збору, встановлено учасників, які займалися безпосередньо виготовленням і розповсюдженням зазначеної продукції/

Загалом міліція вилучила понад 150 літрів готової лікеро-горілчаної продукції, 185 літрів спиртової суміші, 380 літрів спирту та 1 тисячу 220 марок акцизного збору. Усім трьом учасникам злочинної групи оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення. За скоєне чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років.

Стрічка новин