На «Полтаватеплоенерго» відбувся традиційний конкурс дитячих малюнків

На «Полтаватеплоенерго» відбувся традиційний конкурс дитячих малюнків. Десятки яскравих зображень на асфальті залишили біля виробничої бази підприємства діти та онуки його співробітників. Найменшому учаснику конкурсу – 2,5 роки, найстаршому – 14. За допомогою різнокольорової крейди вони розповідали про найкращу пору року – літо та канікули.

На подвір'ї виробничої бази «Полтаватеплоенерго» галасує малеча. Цього дня хлопчики й дівчатка прийшли на роботу до своїх батьків, аби взяти участь у щорічному конкурсі дитячих малюнків. Озброївшись різнокольоровою крейдою, маленькі художники починають працювати. Минає кілька хвилин - і на асфальті вимальовуються дитячі асоціації з літніми канікулами.

/Бліци
- Я думав, що намалювати і придумав табір намалювати. Я цим літом поїду туди. Я представляю його так.
- Мій малюнок мені подобається. Я намагався робити малюнок за темою. Тема «Ура! Канікули!». Намалював море, пляж, сонце, човен.
- Веселку, сонечко, метеликів, квіточку, озеро.
- Написала англійською і намалювала. Перекладається, як «Ми їдемо в літо». На малюнку – машина, яка їде на море, чемодан, які не влазять в машину, м'ячики, яскраве сонечко і ні однієї хмаринки.
- Корабель запливає, блакитний прапор, море, квіточку, літо/

Загалом свої малюнки на асфальті залишили близько 90 дітей. Доки одні з них роблять останні штрихи, інші разом з Білосніжкою беруть участь у веселих конкурсах. Поруч підбадьорюють малечу їхні батьки. Дорослі кажуть: такі свята на підприємстві завжди об'єднують та дарують дітям позитивні емоції.

/Людмила Дорогокупля, оператор абонентської служби ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Вони приємні не тільки для дітей, коли вони задовольняють потреби в малюванні, весилитися, дуже для батьків це важливо. Щоб «розвіяти» свою дитину, показати нашу організацію, це дуже приємно/

Тим часом свою роботу розпочинають члени журі. Оцінюють малюнки конкурсантів вони у трьох вікових категоріях.

/Тетяна Бібікова, голова профспілкового комітету ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Всі роботи, звичайно, творчі, різноманітні. Ми будемо підходити об'єктивно. Найцікавіші малюнки – діти отримають подарунки/

М'які іграшки, ляльки, м'ячі – така винагорода чекала на переможців конкурсу, а всі без вийнятку діти отримали солодкі подарунки.

Стрічка новин