Першокурсниці 31-го ПТУ демонстрували свої таланти на Конкурсі вечірніх зачісок

Першокурсниці 31-го професійно-технічного училища демонстрували, чому вони встигли навчитися за рік, на Конкурсі вечірніх зачісок. У цьому навчальному закладі двічі на рік влаштовують подібні змагання з перукарської майстерності. Яке завдання цього разу ставили перед кокурсантками і чи змогли дівчата впоратися із ним – дивіться у наступному сюжеті.

У стінах цієї навчальної перукарні народжується казка. Власними руками її створюють учениці 31-го професійно-технічного училища. Фантазійні образи, які вони мали представити цього дня на розсуд журі, вимальовуються у кожному з цих перукарських крісел.

/Анастасія Юшина, учасниця конкурсу
Ми вирішили вибрати щось фантазійне, незвичайне для всіх, щоб було цікаво/

Анастасія чаклує над волоссям своєї подруги. Говорить: цей конкурс для неї не перший, тому впевненості у своїх силах надають знання, навички та досвід участі у творчих змаганнях.

/Анастасія Юшина, учасниця конкурсу
Я бачу, що я змінилася, що я вже вмію більше, я навчаюся більше. Мені вже цікаво стало робити/

В іншому залі також кипить робота. Шпильки, лак для волосся, плойки та невидимки – у створенні довершеного образу, говорять дівчата, значення відіграє кожна деталь.

/Наталія Кусова, учасниця конкурсу
Спочатку я нагофрувала волосся. Воно надає пишності. Потім заплела косу, зробила начіс/

На все про все у учасниць – 2 години. За цей час вони мають встигнути не лише створити зачіску, а й зробити макіяж та вигадати загальний образ для своїх моделей. Члени журі говорять: найголовніший критерій оцінювання роботи – чистота виконання зачіски.

/Жанна Лісіна, голова журі конкурсу
Найголовніше, щоб люди могли орієнтуватися у моменті – правильність рухів, робоче місце, щоб було правильно оформлено, щоб вони виглядали, як майстри на майбутніх конкурсах, щоб образ людини співпадав з зачіскою та зовнішністю/

На таких конкурсах, розповідають організатори, майбутні перукарі набивають руку, отримують досвід роботи, а також мають змогу проявити власні творчі здібності.

/Микола Бут, директор ПТУ №31
Це стимулює дітей до кращого володіння професією. Вони рівняються на кращих наших переможців конкурсів, бачать, чому можна навчитися реально, коли хочеш навчатися, і це підтягує рівень підготовки всієї групи/

Причому лише внутрішнім конкурсом у навчальному закладі дівчат не обмежують. Вони також беруть участь в обласних та всеукраїнських змаганнях.

Стрічка новин