Понад 30 дівчат у вишиванках на велосипедах проїхалися Полтавою

Понад 30 дівчат у вишиванках на велосипедах проїхалися Полтавою. Такий жіночий велопарад традиційно організувала громадська організація «ВелоПолтава». Щороку тематика дійства змінюється. Чому цього разу вирішили обрати український стиль – знають наші кореспонденти.

Анна Дудник у Полтаві живе недавно. Але її околиці знає ідеально, оскільки на велосипеді разом з сином вони постійно шукають нові маршрути.

/Анна Дудник, учасниця велопараду
Ми щовихідних катаємося, в основному не в Полтаві. Виїжджаємо на окружну, і там, де менше транспорту, там, де менше перешкод, щоб ми могли їхати і насолоджуватися дорогою. Це життя, це спосіб життя/

Одна з наймолодших учасниць велопараду дев'ятирічна Віка приїхала на площу Зигіна разом з мамою. Вже 4 роки їх сім'я катається на велосипедах.

/Вікторія Уманець, учасниця велопараду
Ми полюбляємо кататися по парках та на атракціонах. Я дуже полюбляю Сонячний парк, а матуся полюбляє Дендропарк/

Цьогорічна тематика, український стиль, обрана не випадково, розповідають організатори заходу. Адже полтавські дівчата, а тим більше на велосипедах, запевняють, – найкрасивіші в Україні.

/Вікторія Васенко, координатор жіночого велопараду «ВелоПолтавка»
В нас є така файна, така народна співачка Раїса Кириченко, яка завжди говорила, що ми, полтавки, – найгарніші дівчата України. «Там, де Ворскла пливе» – це є її пісня/

Пані Ольга розпочинала свою велокар'єру з велосипеду «Україна». У свої 62 вважає двоколісний транспорт транспортом майбутнього. Про велопарад і його тематику їй розповіли активісти «ВелоПолтави».

/Ольга Одкидач, учасниця велопараду
Вона мені дуже близька і дуже подобається. Я вважаю, що це тематика об'єднання і показує, що ми – єдине/

Дехто – в зручних штанах та кросівках, а дехто – навпаки: в сукнях та на підборах. Але всі разом з усмішками вирушили кататися містом. Маршрут за роки не змінився: площа Зигіна – Корпусний парк – вулиця Жовтнева та кінцевий пункт – Біла Альтанка.

Стрічка новин