У Полтаві на вихідних відгреміла «Полтавська Битва»

«Полтавська Битва» вихідними відгриміла у Полтаві. Цей музичний конкурс уже вшосте проводять у нашому місті. Баталії були між гравцями на ударних та духових інструментах. Виконавці з'їхалися із 8 областей. 

Колектив «Живі барабани» першої музичної школи імені Платона Майбороди відкрив шостий музичний фестиваль-конкурс «Полтавська Битва». До нас з'їхалося більше 200 учасників із 8 областей України. Судити та визначити кращих запросили знаних музикантів.

/Ігор Закус, член журі
Ви знаєте, я вперше на цьому конкурсі, і я дуже вражений початком, я навіть такого ніде не бачив в Україні. Дуже приємно/

Полтавських виконавців було із кожної музичної школи.

/Євген Дудник, директор Полтавської музичної школи №1 ім.П.Майбороди
Це і барабанщики, і духовики, і естрадники підготувалися. В минулому році не було конкурсу, а в цьому – дуже багато бажаючих, багато учасників/

Просто перед початком приїхали із Запоріжжя. Інструменти, на яких грають, свої привезли.

/Сергій Хміров, викладач класу ударних інструментів (м.Запоріжжя)
- Ми сьогодні приїхали такою великою делегацією, як ніколи, у нас цілий автобус – 20 чоловік. Приїжджаємо ми сюди уже... скільки цьому конкурсу?
- 6 років.
- 6 років ми і приїжджаємо/

Конкурсанти із Запоріжжя розігруються у коридорах. Тихо, бо в класах першої Полтавської музичної школи уже почалися інструментальні баталії.

/Євгенія Корнєєва, конкурсантка

Вибрала цей інструмент тому, що дивилася серіал «Ранетки», мені дуже сподобалося, як ударниця Лєра грала на барабані, я вирішила піти в музичну школу. Викладач показав мені ксілофон, мені сподобався і я почала грати/

В іншому класі розігруються на духових інструментах.

/Олександр Олійник, конкурсант

Я буду грати Клауса Петер Брухмана «Романс» та Зігфріда Сіаре Сонатіно ля джаз, 3 частину/

У коридорах хвилюються учасники та батьки, кажуть: конкурс серйозний. Ця дівчинка із Комсомольська участь бере вперше, втім, про «Полтавську Битву» чула.

/Катерина, конкурсантка
Там приїжджають не тільки ми, а ще й діти, люди з інших країн/

«Полтавська Битва» затягнулася на два дні. Організатори запевнили: пам'ятні подарунки отримали усі учасники. Полтавські колективи посіли перші та призові місця у різних номінаціях, а гурт «Живі барабани» отримав Гран-прі.

Стрічка новин