Біля ТРЦ «Київ» змагалися любителі вуличних танців

Біля Торгово-розважального центру «Київ» змагалися любителі вуличних танців. Хіп-хоп, хаус, брейкінг та інші стилі – у виконанні молоді із Полтави та області.

Просто на вулиці на імпровізованій сцені – баталії любителів вуличних танців. Цей хлопець розповів, що навчився так рухатися в одному з гуртків міського будинку культури. Усі, хто любить вуличні танці, кажуть: це ціла філософія.

/Максим, любить вуличні танці
- Що таке вуличні танці?
- На мою думку, це спосіб донести власну думку, власний стан. Для мене це спосіб донести людям свої емоції та те, що я відчуваю/

Спосіб самовираження – недаремно їх так любить молодь та підлітки. А ще, кажуть, вуличні танці учать вирішувати конфлікти мирним шляхом. Така собі битва, коли один проти одного – танцюють.

/Анастасія, любить вуличні танці
Тут у нас 4 стилі танців, взагалі є дуже багато напрямків. Зараз ми танцюємо хаус. Все, я танцюю.../

Насті випало змагатися одночасно із чотирма танцюристами.
Тільки тут, у вуличних танцях, є змагання з вільного стилю. Одяг та взуття – довільні, головне, щоб зручно. Хіп-хоп, хаус, денсінг-холл, брейкінг – це не повний перелік того, що показали вихідними біля Торгово-розважального центру «Київ».

/Богдан Загородній, ведучий
Тут присутня повна імпровізація, діджей вмикає трек, той що вважає за потрібне, і танцюрист має зімпровізувати, показати свій фрістайл під цей трек. Я вважаю, такі заходи, як організував ТЦ «Київ», вони дуже згуртовують молодь/

Фестиваль вуличних танців пройшов у Полтаві вперше. Його влаштував торгово-розважальний центр «Київ». Переможців визначили 5 у різних номінаціях, усі вони отримали кубки від торгово-розважального «Київ» та пам'ятні дипломи. А ще цим п'ятьом пощастило отримати сертифікати на 7-Д атракціон.

Стрічка новин