Естрадно-музичний центр «Вікторія» відзначив своє 35-річчя

Вже 35 років при Полтавському національному педагогічному університеті працює Народний самодіяльний естрадно-музичний центр «Вікторія». Колектив представляє наше місто на Всеукраїнських і Міжнародних пісенних конкурсах, виконує популярні мелодії, джаз та українські народні пісні і завжди перебуває у пошуку нових творчих ідей. На концерті, присвяченому 35-річному ювілею «Вікторії», побували наші кореспонденти. 

У 1980 році на базі факультету початкових класів Полтавського педагогічного університету Сергій Вовченко заснував вокально-інструментальний ансамбль «Вікторія». Днями музичний колектив відзначив свій 35-річний ювілей. Його творчий склад, розповідає незмінний керівник, оновлюється кожні 4-5 років, адже студенти завершують навчання і приходять нові люди.

/Сергій Вовченко, засновник естрадно-музичного центру «Вікторія»
- Об'єднує різних музикантів, абсолютно різних напрямків, ми стараємось охопити такі жанри, як джаз та рок, показати все, хто як відчуває музику, бо всі ж різні.
- Музиканти - це люди з відповідною освітою, чи ні?
- Не завжди/

Соліст і гітарист Олег Обух в ансамблі 32 роки. Говорить, не пам'ятає творчих застоїв, улюблений колектив називає кузнею кадрів.

/Олег Обух, соліст естрадно-музичного центру «Вікторія»
«Вікторія» – це творчий центр, я не знаю, скільки людей він нараховує. До його складу входять ті люди, які прийшли, влились і тримаються в цьому колективі/

Репертуар «Вікторії» різноманітний – поп, рок, джаз, народна пісня.

/Микола Степаненко, ректор ПНПУ ім.В.Г.Короленка
Назва «Вікторія» ансамблю відповідає, вони завжди перемагають. Мені імпонує те, що вони оперативно реагують на виклики часу. Щойно з'являється суспільна подія, вони одразу шукають текст, створюють музику. Вони дихають у ритмі з часом, так було колись і так є тепер/

Стрічка новин