У Полтаві свій новий роман презентувала відома українська письменниця Ірен Роздобудько

У Полтаві свій новий роман презентувала відома українська письменниця Ірен Роздобудько. До нашого міста авторка книг «Пастка для Жар-птиці» та «Зів'ялі квіти викидають» прибула вперше. Її новий роман «Гудзик-2» – продовження одного з найуспішніших у кар’єрі письменниці творів. Які віражі долі очікують на героїв, що встигли полюбитися читачам, Ірен Роздобудько розказала на зустрічі із полтавськими прихильниками своєї творчості.

Ще задовго до початку зустрічі із Ірен Роздобудько у цій бібліотеці починають збиратися шанувальники творчості письменниці. Обмінюються враженнями від прочитаних книг, обговорюють очікування від нового роману.

/Наталія Овчар, шанувальниця творчості Ірен Роздобудько
Дуже цікаво, про життя, про все. Враховуючи те, що вона із Донецька, і така любов до України, це щось неймовірне. Дуже хочеться з нею познайомитися, поспілкуватися цікаво/

У 2005 році у світ вийшов роман Ірен Роздобудько «Гудзик». Цей твір мав надзвичайну популярність серед українських читачів. На його продовження чекали з нетерпінням.

/Юлія Крамарєва, шанувальниця творчості Ірен Роздобудько
У мене така дуже цікава історія з книжкою «Гудзик». Справа в тому, що на одному з конкурсів обласних мені випало саме презентувати цю книжку. І досить успішно вийшло!/

Майже через 10 років Ірен Роздобудько приготувала для своїх читачів зустріч зі знайомими героями у романі «Гудзик-2». Ця книга, говорить авторка, відрізняється від попередньої.

/Ірен Роздобудько, українська письменниця
Вона більш серйозна, вона більше про нас, про нашу країну, про закордонне життя. Журналісти назвали його суспільно-політичним романом, але я все ж таки наполягаю на тому, що він легкий, про стосунки між людьми, про любов, але, звичайно, у цій книзі більше нашої ситуації, психології наших стосунків/

На сьогоднішній день книги Ірен Роздобудько – одні із найзатребуваніших в української читацької аудиторії. Сама письменниця відзначає, що в останні роки взагалі збільшується попит на твори вітчизняних авторів.

/Ірен Роздобудько, українська письменниця
Я бачу, що зростає цікавість до всього свого, до української літератури. Зараз дуже цікаві молоді українські письменники. Люди не читають українську літературу як щось вторинне, те, що повторює інші літератури, а абсолютно цікаву, конкурентноспроможну літературу, світову навіть/

За мотивами першої книги «Гудзик» у 2008 році вийшов фільм. Як складеться доля нового роману, авторка прогнозувати не береться. Проте, говорить, якщо їй запропонують перенести дійство книги на екран, залюбки на це погодиться.

Стрічка новин