В місті з'явився новий куточок буккросингу

У Полтаві з'явився новий куточок буккросингу. В обласному молодіжному центрі офіційно відкрили полиці із так званими «вільними книгами». До поповнення літератури на них долучилися відомі українські письменники та видавництва. Спеціально на відкриття проекту «Буккросинг – сучасна бібліотека» до нашого міста завітав відомий український письменник Валентин БадрАк із презентацією своєї нової книги. 

Книги з психології, особистого розвитку, класика та сучасна українська література, відтепер вони – у вільному доступі відвідувачів Обласного молодіжного центру. У середу в закладі офіційно стартував проект «Буккросинг – сучасна бібліотека».

/Анатолій Безпалюк, директор КУ «Обласний молодіжний центр»
Так як ми займаємося взагалі освітою для того, щоб молодь була більш досвідченішою, ми, власне кажучи, і вирішили відкрити буккросинг для того, щоб ті книжки, які вона не може купити, або дуже дорого, або тяжко знайти, вона могла приходити до нас і обмінюватися. Зараз ми працюємо над тим, щоб можна було й тут навіть почитати, брати додому/

Партнерами цього проекту виступили видавництва Києва, Харкова, Сум, а також відомі українські письменники, які залюбки погодилися надати свої книги для загального користування полтавських любитів читання. Своєю дилогією «Чистилище» цього дня поповнив полички буккросингу і Валентин Бадрак. Автор також подарував Обласному молодіжному центру низку своїх тренінгових книг. Останнє видання, що побачило світ у 2015 році, навчає читачів подоланню особистих трагедій через біографії відомих особистостей.

/Валентин Бадрак, письменник
Тут обрані речі, начеб-то індивідуальні, особисті, але вони є прикладом того, як можна долати проблемні ситуацію, з якою дуже багато українців стикаються: хтось втратив родину, хтось втратив близьких людей. Або, наприклад, тупікова ситуація у житті – людина не знає, як жити далі/

Так звана «генійтерапія», розроблена Валентином Бадраком, – це система впливу через психоаналітичний підтекст, який допомагає вийти з кризи та знайти свій шлях у житті.

/Валентин Бадрак, письменник
Жодної фантастики, жодної вигадки тут немає. Є базис – це ведичні знання, аюрведа, яка була створена 5 тисяч років тому. Головний посил – що людина здатна долати кризу, якщо вона звертається до нових знань і готова змінити реальність/

На сьогоднішній день Валентин Бадрак проаналізував більше 500 біографій знаменитостей усього світу. Більшість із відомих постатей, говорить, проходили один і той самий шлях: фрустрація, проблема, момент зростання. У своїх книгах він якраз пояснює, де знайти сили, щоб особиста трагедія дала шанс для нового злету.

Стрічка новин