Проїзд у Полтаві за кілька тижнів може піднятися до 4 гривень

Проїзд у Полтаві за кілька тижнів може піднятися до 4 гривень. Останніми результатами переговорів з перевізниками поділився у вівторок міський голова Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Домовились поки що на 4 гривні. Регуляторний акт ми запустили. Але сьогодні ще перевізники мають погодити це з Антимонопольним комітетом. Мабуть, з однієї сторони і гарно, що регуляторний тиждень вступить у силу за 2-3 тижні. До цього ми подивимось, чи дизельне пальне підніметься угору, чи опуститься. Воно більш-менш щось устаткується. Можливо, перевізники і залишаться на цьому тарифі/

Пільговикам мер обіцяє зберегти безкоштовний проїзд у тролейбусах, навіть після 1 червня. Вартість же поїздок в електричному транспорті, за словами мера, поки що намагатимуться не змінювати. Але на сайті міської ради поруч з проектом рішення про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті, де визначена вартість 4 гривні, є й інший проект. Стосується він перевезення у тролейбусах. Зазначена вартість у цьому документі – 2 гривні. Офіційні папери зареєстровані 17 квітня і знаходяться у розділі «Документи для обговорення».

Стрічка новин