Відсьогодні у Полтаві почалася масова вакцинація домашніх тварин від сказу

Відсьогодні у Полтаві почалася масова вакцинація домашніх тварин від сказу. Триватиме вона до 29 числа цього ж місяця. Ветеринари просять не нехтувати профілактикою, бо хвороба невиліковна, а в Україні є випадки зараження людей.

Цей милий мопсик тікав із буремного Донецька. У нього аж три маленьких господаря. У його книжці уже є відмітки про щеплення, із полтавськими ветеринарами він спілкується вперше.

/інтершум
- Кліщів не знаходили? Не було? Чим годуєте?
- Серце яловичине, шлунок яловичий/

/інтершум
Колю під шкіру. Ось і все, не повіриш/

Трохи погарчавши для порядку, собака заспокоївся. Із цією вакциною уже працюють давно, кажуть ветеринари. Проблем після щеплення практично не буває, господарям радять трохи поберегти тварину після процедури.

/Наталія Бабіч, ветеринар Полтавської міської державної ветеринарної лікарні
Я завжди сміюся – у погребі не закривати, у річці не купати – не переохолоджуйте. Звичайні умови. Тепло, добро, хай живе і радує усіх/

На перше в цьому році щеплення виструнчилася ціла черга домашніх улюбленців. Серед них – і ось ця такса.

/інтершум
- Ой, дякую, моя дівчинка.
- Як кличка?
- Її звуть Женя, це дівчинка/

Женя, або Джесіка, змінила уже трьох господарів, ніхто не мирився із її шкідливою натурою.

/Валентина, господарка
Диван розірвала, крісло розірвала, лінолеум у залі увесь підняла – шукає мишку/

Щеплювати тварин від сказу цього року у Полтаві почали 15 квітня. Ветеринари кажуть: це єдина дієва профілактика. І рекомендують не нехтувати нею, бо хвороба невиліковна, і в Україні на неї хворіють люди.

/Наталія Бабіч, ветеринар Полтавської міської державної ветеринарної лікарні
За останніми даними, уже за минулий рік у Харківській області був 41 випадок захворювання людини на сказ, так само у Кіровограді/

Ось такі мобільні групи побувають до 29 квітня у кожному районі Полтави. Про їх появу обіцяють анонсувати оголошеннями та гучномовцем.

Стрічка новин