З початку року в області викрадено більше 60 автівок

З початку року в області викрадено більше 60 автівок. Лише 35% цих злочинів розкриті. Державтоінспкція б'є на сполох, оскільки левову частку викрадень провокують самі автовласники, залишаючи транспортні засоби на стоянках та під під'їздами будинків.

Ренж ровер, БМВ х5, Фольцфаген. Ці марки престижних авто найчастіше викрадають в Полтаві. Їх вартість – більше 100 тисяч доларів. Саме тому вони і приваблюють злочинців, розповідають в ДАІ.

/Юрій Сябро, т.в.о. начальника ДАІ м.Полтава
Зі стоянок викрадають найчастіше автомобілі престижних марок. Наприклад, з вулиці Половка, 70 було викрадено автомобіль «RANGE ROVER», який був зареєстрований в органах ДАІ всього тиждень. Новий автомобіль/

Такі автівки викрадають найчастіше немісцеві жителі. Вони використовують спеціальну техніку і готуються до злочину не один день.

/Олександр Крайник, т.в.о. начальника ДАІ Полтавщини
Спеціалізуються групи, які, можливо, курсують по свій території України, а такі незаконні заволодіння непристижних марок, тобто ВАЗи, ОПЕЛЬ, то це, можливо, громадяни цих територій, які можуть скоїть/

З початку цього року на Полтавщині викрали понад 60 автомобілів. Частину з них – з неохороняємих стоянок та з під під'їздів багатоповерхівок. Щоб зменшити цю статистику, Державтоінспеція області проводить ряд профілактичних заходів. Серед них – розміщення біг-бордів з оперативною інформацією. Досить часто подібні злочини стаються в період великих свят. Відтак ДАІшники будуть патрулювати вулиці як з метою унеможливлення викрадення автівкок, так і з метою недопущення порушень Правил дорожнього руху.

/Олександр Крайник, т.в.о. начальника ДАІ Полтавщини
Як показує практика, напередодні і після цих днів обов'язково з'являться велика кількість водіїв, які в нетверезому стані. Тобто, для профілактики на цей вид порушення буде націлено особовий склад/

Державтоінспекція звертається до водіїв з проханням бути гранично уважними та обережними, неухильно дотримуватися сигналів регулювальників, вимог дорожніх знаків, у тому числі – і тимчасово встановлених, а також – не паркувати транспорт з порушенням правил.

Стрічка новин