У Полтавській аграрній академії визначили найвеселіший та найкмітливіший факультет

У Полтавській аграрній академії визначили найвеселіший та найкмітливіший факультет. Змагання за Кубок ректора з КВН звели на одній сцені 6 команд. Членів журі вони вражали своїм почуттям гумору, оригінальними сценічними знахідками та артистизмом. Кому цього разу посміхнулася удача, знають наші кореспонденти. 

У цих студентів є все: почуття гумору, креативність, ціла купа оригінальних ідей. А ще вони знайшли себе у КВН. Ця гра у Полтавській державній аграрній академії вже давно встигла завоювати прихильність студентів усіх факультетів.

/Олександр Глазов, голова Студентської ради ПДАА
Мені дуже подобається, що в аграрній академії цілий «батл» між факультетами за те, хто виграє Кубок ректора. Дуже довго, три роки поспіль факультет економіки і менеджменту тримав Кубок ректора. Минулого року – ветеринарний факультет забрав. І в цьому році буде велика боротьба за цей Кубок/

Кубок ректора – найпочесніший трофей для будь-якої студентської команди. Тож, аби стати його володарем, кожен із факультетів підійшов до цієї гри «у повній бойовій готовності».

/Ярослав Таран, студент ПДАА
Я проводив кастинг близько півроку тому. З 20 чоловік вибрав 4 найкращих, написав сценарій, десь 2 тижні тому і тиждень ставили все/

Вдалий жарт помножений на легку подачу та акторську майстерність, – ось ідеальна формула виступу КВН-щиків. Студенти з аграрної академії її добре засвоїли. Нині збірна цього навчального закладу є володарем Кубку мера Полтави. Тому, аби тримати таку високу планку і надалі, говорять в академії, шукають нові таланти.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА
Традиційно кожної весни у нас проходить такий турнір по КВК між факультетами, між всіма спеціальностями. І сьогодні з наших студентів, вже підійшли молодші курси, молодші студенти. Формується новий склад цієї команди/

У кожної з команд – свій секрет успіху.

/Владислав Стеблівський, студент ПДАА
Звичайно, будемо вражати жартами та неординарністю команди/

Найяскравіші виступи, які у підсумку принесли перемогу, продемонструвала команда факультету економіки і менеджменту. Її учасники і стали володарями Кубку ректора з КВН.

Стрічка новин