Олександр Мамай привітав пацієнтів міської дитячої лікарні з Великоднем

Полтавський міський голова Олександр Мамай привітав пацієнтів міської дитячої лікарні з Великоднем. Щороку на Паску тут залишається багато дітей, але свято, певен мер, повинне бути для всіх, от його і влаштували для малечі. 

Щороку напередодні Великодня міський голова Олександр Мамай приїздить до дитячої лікарні Полтави, щоб привітати її пацієнтів зі святом. Цього разу побував у кількох відділеннях, зокрема, офтальмологічному та ортопедо-травматологічному. Тут протоієрей В'ячеслав освятив паски, які роздали дітям. Тим, хто за станом здоров'я не міг встати з ліжка, обрядовий хліб вручили у палатах.

/(Лайф) 
Мер вручає паски: «Лікарі зроблять, щоб ти був здоровий і повернувся додому, а зараз я вітаю тебе з наступаючим святом. Бажаю швидкого одужання»/

Вручаючи паски, мер спілкувався з пацієнтами, у кожного із них – своя історія. Роман Платюх, наприклад, відкривав футбольний сезон і пошкодив ногу.

/(Лайф)
- Рома, де живеш?
- У Федорівці.
- Додому вже хочеш?
- Так/

А от на Олександра М'ясоєдова впала пляжна парасолька, теж не обійшлося без травм.

/Олександр М'ясоєдов, пацієнт ДМКЛ
- Зараз все нормально, знімок зробили, все добре.
- Як так, що на Великдень будеш у лікарні?
- Нічого, це не востаннє/

Пацієнтів у міській дитячій лікарні зараз багато. В ортопедо-травматологічному відділенні, наприклад, 40 ліжок, усі зайняті. Але ж свято, навіть у лікарняних стінах, ніхто не відміняв.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Це традиція всіх без вийнятку: громадських організацій, обласної державної адміністрації і, безумовно, – міської ради. Так як сьогодні міська дитяча клінічна лікарня підпорядкована міській територіальній громаді, а я думаю, ви звернули увагу, що тут лікуються діти із області, то сьогодні мій обов'язок – завітати до найменш незахищених верств населення/

Стрічка новин