У Полтаві підбили підсумки конкурсу есе «Які вони – славні доньки Полтави?»

У Полтаві підбили підсумки конкурсу есе «Які вони – славні доньки Полтави?». Молодь, здебільшого – учні шкіл, писали про відомих жінок, які народилися і працювали на Полтавщині, а ще – про сучасниць: волонтерів, громадських активісток, поетес та журналісток.  

«У кожного часу свої герої. Інколи вони непримітні, але їхні справи говорять самі за себе» – зазначалося під час підбиття підсумків конкурсу «Які вони – славні доньки Полтави?». Його учасники (школярі і студенти) написали есе про відомих полтавок: як сучасниць, так і тих, хто жив століття тому. Стала героїнею одного з творів і поетеса Ніна Гриб.

/Марина Руденко, учасниця конкурсу
В мене є не одна збірочка її вдома, цікавилася, читала і одразу подумала, що можна написати про неї, бо справді цікава людина/

Ніна Федорівна – поблажливий цензор. Писати, говорить, не кожен може, а тим більше – в жанрі есе.

/Ніна Гриб, член Полтавської спілки літераторів
У великому романі можна розгорнутися і писати роками, а тут треба зібратися, оцінити свої можливості/

Роботи на конкурс надійшли сильні, розповідають фахівці міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту, яке ініціювало проведення заходу.

/Олена Ромас, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського МВК
Найбільше писали про Марусю Чурай, багато було написано про Раїсу Кириченко. Дуже приємно, що серед 44 робіт молодь сама знайшла людей, які сьогодні є відомими, зокрема, говорили про наших волонтерів, сьогодення/

Героїнями творів зокрема стали тренер з плавання Галина Бойко, волонтерка Олександра Сиротенко, поетеса Марічко Бойко, журналістка Наталія Святцева. За свою працю усі без вийнятку учасники конкурсу отримали призи від організаторів та спонсорів.

Стрічка новин