Понад 20 важливих питань сьогодні розглянули на засіданні МВК Полтавської міської ради

Понад 20 важливих для життя міста питань сьогодні розглянули на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради. Частина з них стосувалася підтримки малозахищених верств населення, зокрема, виділення матеріальної допомоги матерям-героїням, жінкам, які виховують прийомних дітей, та створили дитячі будинки сімейного типу. Більше про це – у наступному сюжеті.

За рахунок програми «Турбота» у Полтаві вже кілька років поспіль фінансово підтримують організації ветеранів, інвалідів, чорнобильців, а також малозабезпечених громадян, учасників бойових дій та дітей-сиріт.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Якщо у 2013 році у програмі «Турбота» було закладено понад 3 млн.грн., у 2014 – вже 13 мільйонів, то у 2015 – понад 30 млн.грн./

В рамках «Турботи» одноразову фінансову допомогу одержують і матері-героїні. За кошти програми купляють подарунки до новорічних свят для полтавських дошкільнят і учнів початкових класів.

/Наталія Бондаренко, начальник управління соціального розвитку Полтавського МВК
До професійних свят матеріальну допомогу по 360 грн. отримали понад 17 тисяч працівників культури, охорони здоров'я, фізичної культури і спорту, а також освіти на загальну суму 6 млн. 238 тис.грн./

Забезпечують за кошти програми і пільгове перевезення громадян. Лише на останню статтю видатків торік спрямували 1 млн. 307 тис. грн. Обіцяють не ображати пільговиків і у 2015-му.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Все-таки ми будемо намагатися зробити так, щоб після першого червня теж хоча б у тролейбусах пересувалися безкоштовно/

Говорили на засіданні міськвиконкому і про збільшення видатків для нагородження переможців премії імені Миколи Гоголя. Нині ця сума – 23,5 тисячі грн. Персональні грошові винагороди учасники літературного конкурсу отримають вже в квітні. Йшлося під час зустрічі і про озеленення Полтави. Наступного місяця на центральних вулицях обласного центру планують висадити понад 250 дерев.

Стрічка новин