Генеральне прибирання розпочато

Генеральне прибирання розпочато. Комунальникам узялися допомагати студенти. Склавшись на пакети та рукавички, вони вийшли у найбільш забруднені точки Полтави. Тим, що зібрали, кажуть, були шоковані.

Вони збиралися о 12 біля Краєзнавчого музею – студенти 4 полтавських вишів. Студентська рада Полтави, кажуть, започатковує акцію, яка не обмежиться традиційним передвеликоднім прибиранням.

/Олена Кашуба, секретар Студентської ради м.Полтави
Можливо, не тільки прибирання, фарбування дитячих майданчиків, можливо, побудова лав. Це обширний проект, який буде охоплювати не тільки весняне прибирання/

Веселою юрбою спустилися на бруківку, що веде на Поділ. Ось рукавички та пакети, куплені за студентські кошти. Ніби-то центр міста, а за пару метрів від дороги – справжній смітник.

/Звалка звичайна, і все/

І наркопритон.

/Ольга, студентка
Дуже багато шприців, ми просто в шоці, я навіть не думала, що в Полтаві стільки наркоманів/

Окрім нашої камери, працювала іще одна – студентська.

/Ганна Поліщук, студентка
В нас є газета в коледжі, в якій ми звітуємося про всі наші, так би мовити, добрі справи. Оці фото там будуть опубліковані/

Нас запевнили: поки ця група прибирає за Краєзнавчим музеєм, інші студенти теж збирають сміття у найбрудніших місцях Полтави. Ось так молодь міста започатковує спеціальний проект з благоустрою.

Стрічка новин