В обласній раді розглянули регіональну програму «Територіальна оборона»

На спільному засіданні комісій обласної ради з питань бюджету, управління майном, забезпечення законності і правопорядку розподіляли кошти регіональної програми «Територіальна оборона», на реалізацію заходів якої передбачено 7 млн.грн.

/Віктор Стеблянко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА
Було прийнято рішення рекомендувати нашому управлінню як головному розпоряднику коштів видати їх наступним чином: Полтавському військовому госпіталю, який лікує учасників АТО, – 200 тисяч грн., ДСНС – 2 млн. грн., управлінню СБУ і МВС – по 1,5 млн/

Управлінню державної служби з надзвичайних ситуацій, пояснює Віктор Стеблянко, вирішили дати найбільше коштів, бо 250 його працівників служать у зоні АТО, і це, не рахуючи техніки. Усі потребують нового одягу і обладнання. Управлінню ДАІ дісталося 500 тисяч грн., а військовій службі правопорядку та військкомату – по 100 тисяч. Хоча працівники останнього і не бувають у «гарячих» точках, але повинні мати достойний вигляд, зазначали на засіданні.

/Петро Ворона, голова Полтавської обласної ради
На жаль, ми сьогодні коштами і роботами піднімаємо те, що недопрацьовують органи державної влади: Міністерство внутрішніх справ, СБУ, Міністерство оборони України. Це вони повинні сьогодні робити. У державних і місцевих бюджетів дуже слабка логістика, запчастини і форма вчасно не доходять/

Ще 200 тисяч грн. передбачили комунальному автотранспортному підприємству, яке ремонтує техніку, що слугує нашим бійцям в АТО. Гроші є, але механізм їх передачі, говорить Віктор Стеблянко, підприємству ще не визначений.

Стрічка новин