До Полтави спільно із секстетом «Голос вогню» приїхав дует DUOZIKR

Тетяна активно слідкує за творчістю гурту DUOZIKR вже більше 2-х років. Тож взяла чоловіка, друзів і приїхала на їх концерт «Місце сили» у Полтаві із Одеси.

/Тетяна, приїхала на концерт із Одеси
Глядачі отримують таке натхнення, такий піднесений настрій. Це проходить якийсь енергетичний обмін, і потім змінюється розуміння всього на краще/

Дмитро дізнався про творчість DUOZIKR із інтернету. Афіші підказали, що гурт приїздить до Полтави, він вирішив зробити весняний подарунок дружині Наталії та донечці Насті.

/Наталія, прийшла із родиною на концерт
Вітання таке до 8 березня він мені робить вперше, і це найкращий подарунок для мене/

Загалом настрій у тих, хто поспішає до глядацької зали, виключно позитивний із очікуванням маленького свята.

/Бліци
Просто для себе зробити свято

Отримати позитивний настрій, заряд/

Все почалось, пригадують вокалісти, 22 роки тому. Тоді працювали у виставі по Лесі Українці, потому вирішили просто заспівати для друзів. З тих пір працюють у жанрі, який називають вільний вокал, поєднуючи різні техніки.

/Ігор Калінаускас, засновник та вокаліст гурту DUOZIKR
У кожної людини душа – це величезний світ. І ми хотіли би, що коли глядачі нас слухають, вони знаходили у собі цей світ/

До Полтави приїхали спільно із секстетом «Голос вогню». Вже встигли підкорити не один континент, збирали аншлаги практично по всьому світу. Втім, виділяють у своїй творчості по-справжньому знакові фестивалі.

/Ігор Калінаускас та Ольга Ткаченко, вокалісти гурту DUOZIKR
Фестиваль був один, проходив у фінів. Нам відпочатку попередили, що вони досить спокійно все сприймають, щоб ми так і налаштуватись. Але нам аплодували стоячи. І 5 разів викликали на біс. Аплодували. Фіни/

Однак, переконуть, кращий глядач – саме український.

/Ігор Калінаускас, засновний та вокаліст гурту DUOZIKR
Тому що саме він вміє слухати і чути. Це вже закладено історично саме в душі українській/

Серед планів на майбутнє – гастролі і запис чергового альбому. А ще – обіцяють сюрприз, який буде безпосередньо пов'язаний із Полтавою.

Альона В'язнікова

Стрічка новин