Міжнародний жіночий день у Полтаві зустрічали не лише творчо, а й спортивно

Міжнародний жіночий день у Полтаві зустрічали не лише творчо, а й спортивно. У дружньому футбольному двобої на майданчику зійшлися команда «Полтавських спортивних журналістів» та десятиразові чемпіонки країни футзалістки з «Ніки-ПНПУ». Кілька разів подібне протистояння закінчувалося перемогою акул пера. Чи вдалося цього разу представницям прекрасної статі взяти реванш у журналістів – дивіться далі.

На цей матч представники обох команд виходили з одним завданням – отримати задоволення від гри. Виконати його вдалося на «всі сто». Полтавські журналісти і «Ніка-ПНПУ» виявилися достойними суперниками.

/Володимир Хоміч, капітан команди «ПСЖ»
Наша команда є збірною, тому представлені майже всі види журналістської діяльності. Тобто це телевізійники, акули пера, кореспонденти різних видань, тому наша команда відповідає своїй назві – збірна «ПСЖ»/

Попри те, що матч був присвячений Міжнародному жіночому дню, дарувати перемогу дівчатам журналісти не збиралися.

/Євгенія Шаповал, гравець команди «Ніка-ПНПУ»
Міні-футбол – такий як чоловічий вид спорту, так і жіночий. На майданчику ми всі однакові, різниці не відчуваю, я скільки граю. Переможе найсильніший/

Полтавські журналісти показали, що вони не лише вміють писати про футбол, а й можуть скласти конкуренцію професійним командам. Дівчата з «Ніки-ПНПУ» не поступалися майстерністю, тому матч вийшов видовищним та багатим на забиті м'ячі. З рахунком 10-9 перемогу у цьому запеклому протистоянні здобули полтавські журналісти.

Стрічка новин