В Полтаві грабують квартири

В Полтаві грабують квартири. Злодії віджимають пластикові вікна та відмикають замки, здебільшого – турецького виробництва. Про це, зокрема, йшлося на координаційній нараді у прокуратурі Київського району. Які завдання поставив прокурор Олег Плескач правоохоронцям – в нашому наступному матеріалі.

Про протидію корупції та рівень злочинності у Київському районі йшлося на нараді під головуванням прокурора Олега Плескача. Правоохоронці доповідали про зроблене у 2014-му та нові виклики, які постають перед ними. Так нині зросло число квартирних крадіжок, злочинці вибивають серцевину замка, здебільшого – фірми KALE, тож власникам таких замків слід бути пильними. Пенсіонери ж потерпають від телефонних злодіїв, які представляються працівниками міліції та податкової і вимагають гроші під різними приводами. Інші обдурюють полтавців, маніпулюючи на курсі долара, озвучують заманливі пропозиції, від яких складно відмовитись. Насправді все це – пастка. Окрема тема – розбої.

/Олег Плескач, прокурор Київського району Полтави
7 лютого цього року відбувся неприємний і резонансний випадок на території району. Це напад на чоловіка, який ішов класти гроші до відділення банку. На нього напали 3-є чоловіків, вони били ногами, руками, забрали сумку з коштами, а це – близько пів мільйона грн/

Завдяки злагодженій роботі правоохоронців злочинців встановили і затримали.

/Сергій Махно, начальник Київського РВ УМВС України в Полтавській області
Щодо профілактики правопорушень, хотів би зазначити, що ми проводимо патрулювання. Це і патрулювання за рахунок особистого часу, разом з представниками громадськості виявляємо різні суспільно-небезпечні діяння, попереджуємо злочини, правопорушення/

Вислухавши правоохоронців, Олег Плескач зазначив, що реальну оцінку їхній роботі дадуть пересічні полтавці. Серед завдань, поставлених перед стражами порядку на найближче майбутнє, – протидія корупції у сфері охорони здоров'я, освіти, земельних правовідносин та використання бюджетних коштів.

Стрічка новин