Навіть дріб'язкові гроші можуть допомогти українським військовим

Навіть дріб'язкові гроші можуть допомогти українським військовим. Цю думку взяли на озброєння ініціатори акції «Копійка – життя збереже». Щовихідних у торгових центрах міста вони збирають монети різного номіналу на підтримку бійців АТО. За перші три тижні роботи волонтерів до їхніх скарбничок вже потрапило близько 2 тисяч гривень. 

Копійка до копійки, гривня до гривні – у підсумку виходить значна сума, яка здатна врятувати не одне життя, переконують полтавські волонтери. Свої дріб'язкові гроші до них приніс цього дня і шестирічний Марат. Старанно вкидаючи монетки у загальний бокс, хлопчик знає: робить це з благодійною метою.

/Марат, долучився до акції «Копійка – життя збереже»
Це для того, щоб війська виграли, щоб вони повернулися до своїх родин/

Не пожалкував своїх кишенькових коштів і чотирирічний Андрій.

/Юлія Василець, долучилася до акції «Копійка – життя збереже»
Дитина збирала гроші на книжку. Підійшла до мене і сказала: «Мамо! Ходімо і віддамо мої гроші для солдат наших»/

Разом з мамою хлопчик відкриває свою скарбничку. 50, 25, 10 копійок, металеві гривні – усе це Андрійко без жалю віддає на потреби бійців АТО.

/Андрій, долучився до акції «Копійка – життя збереже»
Я допоміг армії українській!/

Таких маленьких та великих благодійників, розповідають волонтери акції «Копійка – життя збереже», у Полтаві, на щастя, багато. Щовихідних вони роблять свій внесок у спільну справу – допомогу українським захисникам.

/Валерій Булик, волонтер акції «Копійка – життя збереже»
Полтавці цікавляться. Це видно не тільки по цій акції, а по багатьом благодійним акціям у підтримку АТО. Найбільше мене вразив той вчинок, що люди пішли до Собору, вони дізналися про цю акцію і пішли додому, взяли скарбничку і принесли сюди кошти. Так, я думаю, багато хто робить/

Свої зусилля в організації цієї акції об'єднали управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому, Всеукраїнський благодійний фонд допомоги та розвитку «HELP GROUP», волонтерські центри педуніверситету та аграрної академії. Збір коштів стартував на початку лютого. Нині організатори підбивають перші підсумки.

/Давид Джалагонія, директор Всеукраїнського благодійного фонду допомоги та розвитку «HELP GROUP»
За цей час вдалося зібрати близько 2 тисяч гривень. Гроші акумулюються на безготівковому рахунку. Потім ми поспілкуємося з Батальйоном Небайдужих та закупимо те, що необхідно у зоні АТО/

Дріб'язкові кошти волонтери збирають у торговому домі «ЦУМ» та ТРЦ «Київ». Акція, говорять, проходитиме щосуботи та щонеділі до кінця травня.

Стрічка новин