Допомогу співробітникам міліції, які несли службу на Сході України, надають їхні колеги

Допомогу співробітникам міліції, які несли службу на Сході України, надають їхні колеги. Зокрема шістьом правоохоронцям, які під час обстрілу терористами колони українських бійців, що відходили з Дебальцевого, отримали поранення. Нині вони проходять курс лікування у медичних закладах, відновлюються вдома. Своїх колег, які зазнали поранень, виконуючи свій професійний обов'язок, відвідав новий керівник обласної міліції Олег Бех. 

У зоні АТО полтавські міліціонери несли службу на блокпостах, попереджували випадки мародерства, допомагали місцевому населенню.

/Євген Горбенко, співробітник штабу УМВС України в Полтавській області
По-перше, це те, що не хочеться, щоб все перенеслося на землю Полтавщини, далі на Київщину, чи ще далі на Захід. Хочеться, щоб воно закінчилося скоріше, це все. Керувалися тим, що потрібно допомогти людям, які там зараз знаходяться/

Поранення шестеро міліціонерів зазнали, виходячи із Дебальцевого. Дізнавшись про поранених хлопців, колектив правоохоронців негайно зібрав кошти для допомоги родинам та лікування. Одразу по прибуттю поранених на рідну полтавську землю їх особисто відвідав новопризначений головний міліціонер області Олег Бех.

/Євген Горбенко, співробітник штабу УМВС України в Полтавській області
Кожен солдат відчуває себе кинутим, якщо немає підтримки. Без підтримки будеш покинутим, будеш думати, навіщо це робилося, навіщо ти там був. Мене, як і всіх наших хлопців, які там перебували, були поранені, керівництво УМВС підтримує, всіляко заохочує/

Старшина міліції Микола Фролов та прапорщик міліції Андрій Литвин зі спецпідрозділу міліції «Грифон», а також інспектор штабу УМВС Полтавської області капітан міліції Євген Горбенко наразі проходять інтенсивне лікування на рідній Полтавщині. Ще троє їхніх колег лікуються в Харківському та Дніпропетровському шпиталях.

Стрічка новин