До Полтави із зони АТО повернувся зведений загін правоохоронців

До Полтави із зони АТО повернувся зведений загін правоохоронців. Бійці пройшли страшні випробування «дебальцевського горнила», вистояли під кулями, «Градами», мінами. Зустрічали героїв колеги-міліціонери, рідні та друзі.

Стомлені, схвильовані, але горді за сумлінно виконаний обов’язок перед державою і рідним народом полтавські правоохоронці повертаються додому. З нетерпінням чекали на їхній приїзд найближчі люди – матері, дружини, діти. Біля обласного управління міліції героям влаштували теплу зустріч із квітами, прапорами та міцними обіймами. Ці хлопці виконували бойові завдання у районі Дебальцевого. На жаль, повернулися звідти не всі.

/Андрій Балонь, т.в.о. начальника УМВС України в Полтавській області

На жаль, у нас є втрати. Один наш боєць безвісти пропав. За свідченнями наших хлопців, він загинув від кулі в голову. Продовжуються заходи щодо пошуків його тіла. Ще шість хлопців отримали поранення, їм зараз надається необхідна медична допомога. Вони перебувають у медичних закладах/

Попереду на хлопців чекає кілька днів відпочинку, а після цього всі вони повернуться до виконання своїх службових обов’язків на рідній землі.

Стрічка новин