Відкрита громадська платформа «Нова Полтава» біля МБК провела для полтавців Масляну

Млинці, ігри, танці та пісні – так провели Масляну полтавці біля Міського будинку культури на Майдані Незалежності. Тут у Прощену неділю діти писали листи-вибачення до своїх батьків. Потім кидали їх у скриньки та отримували смайлики, які можна було обміняти на млинці.

Дійство організувала Відкрита громадська платформа «Нова Полтава». Її лідер Лев Жиденко розповідає: провести захід запропонували полтавці, які прийшли до офісу громадської платформи. Команда «Нової Полтави» їх підтримала. Адже їх мета – розказати дітям про українські традиції.

/Лев Жиденко, лідер Відкритої громадської платформи «Нова Полтава»
В цей важкий час показати традиції патріотизму, бо тут проводиться збір коштів для допомоги батальйонам АТО. Тому всі полтавці долучаються. Ми поєднали українські традиції і допомогу армії/

Млинці для дійства випікали вдома. Насмажили більше 2 тисяч.

/ІНТЕРШУМ
Розповідає рецепт млинців/

Полтавці, розповідають, гідно оцінили рецепти господинь.

/Бліци людей
- ... (куштує млинець) - Дуже смачно. Гарне свято. Все так добре. Бліни найсмачніші, які я куштував
- Нам дуже подобається свято. Дуже смачні млинці
- Я прийшов зустрічати весну і куштувати млинці
- Нам млинці дуже подобаються. Дуже смачні. Такі, як вдома
- Блинчики дуже смачні, не відірватися. Особливо, начинка/

Крім конкурсів, всі бажаючі могли зазирнути і в майбутнє.

Насамкінець «Нова Полтава» серед гостей заходу провела розіграш різноманітних призів. Зі скрині із вибаченнями ведучі діставали по анкеті й називали ім'я переможця.

Поки тривав захід, полтавці могли придбати млинці або ж просто кинути гроші у скриньку на допомогу військовим. Лише за дві години зібрали майже 20 тисяч гривень. Всі ці кошти представники Відкритої громадської платформи «Нова Полтава» передали волонтерам з Полтавського Батальйону Небайдужих. І вже незабаром військові, які зараз перебувають на Сході, пообіцяли організатори, отримають необхідні речі.

Стрічка новин