На Полтавщині з'явиться новий екскурсійний маршрут

На Полтавщині з'явиться новий екскурсійний маршрут, який об'єднає куточки, де колись жили та працювали Тарас Шевченко та Василь Симоненко. Його створення обговорили на науково-практичній конференції у Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського. Остання відбулася у рамках відзначення 80-річчя від Дня народження Симоненка.

2015-ий рік на Полтавщині проходить під знаком Василя Симоненка, говорять у Департаменті інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації.

/Сергій Марчишинець, директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА
По лінії нашого департаменту було розроблено і розміщено біг-борди інформаційні. От ви зокрема на презентації бачите, були розміщені на Лубенщині та у Полтаві. Розміщені два вказівника на трасі Київ-Харків, які вказують на історичну пам'ятку, місце проживання цього поета/

Один із цих вказівників веде до літературного музею Василя Симоненка. Він у Лубенському районі існує з 1998 року. Розпочинали з однієї кімнати, розповідають працівники закладу, нині пропонують відвідувачам екскурсії чотирма залами. Від самого початку музей користувався великою популярністю серед туристів. За цей час його відвідало більше 10 тисяч екскурсантів.

/Світлана Яценко, керівник музею В.Симоненка при Тарандинській ЗОШ ім.В.Симоненка
Приїздять люди з різних куточків країни, не тільки з Полтавщини, і навіть з Близького та Дальнього зарубіжжя. Минулого року у нас були представники з Грузії, Вірменії, був голова Українського інформаційного клубу в Австралії Федір Габелко. Були представники з Німеччини та Італії/

Зважаючи на таку зацікавленість туристів до постаті Василя Симоненка, учасники науково-практичної конференції обговорили створення нового екскурсійного маршруту «Від Тараса Шевченка до Василя Симоненка». У рамках останнього планують об'єднати низку районів Полтавщини та розповідати туристам про життя та творчість двох українських поетів.

Стрічка новин