Майже 2 тонами крупи полтавські школярі нагодують безпритульних тварин

Майже 2 тонами крупи полтавські школярі нагодують безпритульних тварин. Така допомога чотирилапим збиралася упродовж місячника доброти. Акцію вже вдесяте влаштувала Полтавська обласна благодійна організація «Центр захисту живої природи «Юний європеєць». Які ще досягнення вони мають цього разу – дивіться у наступному сюжеті.

17 лютого, у день спонтанного прояву доброти, Міський будинок культури відчинив свої двері для любителів чотирилапих. Батьки з дітьми, вчителі зі своїми вихованцями зібралися на десятий традиційний концерт «Дай лапу».

/Антоніна Полєтаєва, провідний методист Полтавського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи
Це мій 7 концерт ми робимо для цієї справи. Справа дуже гарна. У мене таке враження, що всі дітки, яких я прошу керівників виступати, вони прямо жаждуть. На цей раз беруть участь на сцені 350 дітей. Це найвища для мене оцінка/

Основною метою заходу є привернення уваги громадськості до проблеми безпритульних тварин. Організатори радіють, що з кожним роком все більше полтавців допомагають чотирилапим друзям. Цього року до акції долучилися всі школи нашого міста.

/Майя Матвєєва, голова наглядової ради Полтавської обласної БО «Центр захисту живої природи «Юний європеєць»
Сьогодні на нашому концерті ми будемо не тільки прививати любов до братів наших менших. Ми будемо говорити «дякую» всім школам, які взяли активну участь в місячнику доброти, адже в цьому році зібрано 1850 кг крупи, завдяки якій на пункті перетримки песики зможуть перезимувати/

Допомога котикам та песикам не має бути сезонною. Про це знає маленька Ольга Котляр, тому й займається волонтерством на постійній основі.

/Ольга Котляр, волонтер
Я зі своєю подругою допомагаю приютити тварин безпритульних та допомагаю кормити їх та знайти житло їм.
Я це роблю заради задоволення, я це дуже полюбляю та поважаю це діло/

Важливість проведення такого роду благодійних заходів і акцій підкреслюють і батьки.

/Тетяна Москаленко, мама Софії
Ми кожного року приходимо на ці концерти. Нам дуже подобається. Для мене як для мами дуже важливо, що такі заходи виховують в наших дітях доброту один до одного, милосердя та чуйність. І все це починається з найменшого – любов до тварин/

Упродовж всього концерту відвідувачі могли пожертвувати кошти на покращення умов проживання та утримання чотирилапих. Завдяки цьому волонтери зібрали майже 6 тисяч гривень, які спрямують на лікування та стерилізацію безпритульних тварин.

Стрічка новин