У музеї-садибі імені Володимира Короленка відкрилася виставка книжкової графіки

У музеї-садибі імені Володимира Короленка відкрилася виставка книжкової графіки. Її авторка Ганна Грибан – засновниця та директор Полтавського видавництва «Дивосвіт» – більше тридцяти років займається поліграфією і усе життя – малюванням.

У дитинстві замість уроків вона читала або малювала, за що часто сварили батьки. Зате в домі маленької Ганни Петрівни попри кризу завжди були олівці, фарби і нові книжки. Батьки підтримували дитячі захоплення, згадує авторка цих робіт Ганна Грибан. Вона – засновниця полтавського видавництва «Дивосвіт», у галузі поліграфії працює більше 30 років. Тут представлені роботи різні: ілюстрації до книжок і просто творчі.

/Ганна Грибан, авторка виставки
До моїх улюблених робіт належать оті роботи за мотивами українських народних казок і «Ріка життя». Ви знаєте, якраз тут на виставці немає робіт, які мені не подобаються. У мене чоловік теж художник, він прискіпливо ставиться до моєї творчості і вибирав дуже серйозно/

Портрети, графіка-ілюстарції до народних пісень, серед матеріалів – туш, олівці, фарби. Авторка різногранна, кажуть відвідувачі виставки.

/Олена Савченко, поетеса
Я знаю її як прекрасну людину, дуже дружелюбну, яка надихає на творчість, на творчі подвиги, але я не знала, що вона настільки прекрасний художник/

/Тетяна Завгородна, відвідувачка виставки
Відчувається професіоналізм, такий ліризм, дуже цікаво, мені подобається виставка/

Побачити книжкову графіку у виконанні Ганни Грибан можна у музеї-садибі імені Володимира Короленка протягом кількох тижнів.

Стрічка новин