До Полтави завітав традиційний венеціанський карнавал

До Полтави завітав традиційний венеціанський карнавал. Вихованці студії «Соняшник» стали учасниками неперевершеного та яскравого дійства, що відбулося у Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка. Разом з дітьми подорожувала світом і наша знімальна група.

Подорожі у минуле з відтворенням особливостей кожної епохи стали уже традиційними у Полтавській Галереї мистецтв. Цього разу вихованці студії «Соняшник» стали учасниками Венеціанського карнавалу.

/Алла Тимошенко, зав. відділом науково-масової та виставкової роботи Полтавського Художнього музею ім.М.Ярошенка
У нас різні варіанти костюмованих екскурсій уже упродовж останніх років себе дуже цікаво зарекомендували. Сьогодні вперше – присвячений Венеціанському карнавалу. Саме в той час, коли у Венеції починаються карнавали, – у нас подорож/

Венеціанський карнавал традиційно відбувається в Італії в тиждень перед Великим постом і закінчується за 40 днів до Пасхи. Костюмоване свято супроводжується урочистою ходою, виступами і виставами акторів. Учасники дійства обирають собі яскравих персонажів, одним з яких є Арлекіно.

/Софія, учасниця Венеціанського карнавалу
Арлекіно часто б’є палицею інших персонажів, але його не можна назвати негідником, бо йому треба якось жити. Його костюм завжди унікальний – пошитий з різних клаптиків тканини, які не підходять один одному/

Венеціанський карнавал вважається найбільш елегантним і вишуканим у всьому світі. Про це знають учасники аналогічного дійства у Полтаві, тому разом з батьками вони підготували неперевершені образи. Крім того, діти ознайомилися і з особливостями проведення свята.

/Вікторія, учасниця Венеціанського карнавалу
Вони ходять в масках, щоб їх не побачили. І вони можуть аж 50 танців танцювати без перерви/

Такі подорожі, вважають спеціалісти, дають можливість дітям розвиватися та розкривати свій творчий потенціал.

Стрічка новин