Полтавський нардеп Сергій Каплін став повноважним представником профспілок у Верховній Раді

Полтавський народний депутат Сергій Каплін став повноважним представником профспілок у Верховній Раді України. Відтепер він захищатиме інтереси 18 профоб'єднань та їх членів. Які зміни чекають на всю Україну і Полтавщину – у наступному сюжеті.

90% громадян України, за словами Сергія Капліна, живуть за межею бідності. Однією з причин такої негативної ситуації є відсутність дієвого профспілкового руху у нашій державі. Реформування законодавства здійснюється без урахування думки об'єднань працівників.

/Сергій Каплін, народний депутат України
Коли у цивілізований, спокійний, нормальний спосіб, поки що без страйків сідають і говорять: зі сторони простих людей – профспілки і зі сторони уряду – прем’єр-міністр. Зараз прем’єр навіть не ходить на зустрічі/

Сергій Каплін разом з профспілками домовилися спільно розробити законодавчу базу задля захисту прав найманих працівників. Сьогодні ж і сформували першочергові завдання.

/Сергій Каплін, народний депутат України
Перше – відновити профспілковий рух в Україні. Я думаю, на це піде рік важкої боротьби. Ми уже через рік матимемо дуже потужні профспілки. Зараз ми зібралися, спланували свою роботу. У нас буде нова всеукраїнська газета, у нас буде сайт. Ми будемо надзвичайно активні в медіа. Я поїду профспілковим туром по всій Україні, по всім підприємствам/

У кожному обласному центрі України буде відкрито представництво Сергія Капліна. Першим таким стане великий офіс в Києві. І в Полтаві вже готові активно діяти.

/Олександр Шамота, депутат Полтавської міської ради
Сьогодні Сергій Каплін став представником профсоюзів України у Верховній Раді України. Відповідно я, як його помічник, готовий всіляко приймати участь в житті профсоюзів міста Полтава. Ми готові і відкриті до співпраці/

Команда Сергія Капліна запрошує всіх найманих працівників і їх об'єднання долучатися до створення профспілкового руху в Україні.

Стрічка новин