Через ожеледицю полтавці отримують забої, вивихи та перемоги

Полтавців з переломами рук і ніг, травмами голови, грудної клітки та  іншими ушкодженнями сьогодні із самого ранку приймали у міському травмпункті. Причина цьому – ожеледиця. Із лікарями та постраждалими спілкувалися наші журналісти.

Дістається комуналькам від полтавців, які травмуються прямо на вулицях міста! Принаймні, міцних слів на їх адресу у міському травмпункті можна почути чимало. Люди нарікають, що вулиці не посипають сіллю та піском, через що й отримали свої переломи та забої.

/зламала ногу під час падіння
На праву сторону впала і відчуваю, що вже не піднімусь, спробувала, думала, може все-таки встану, неможливо. Ніде не сиплять, ніде не прочищають. Я дивуюсь, як тільки настає зима, для двірників настає блаженство, бо вони нічого не роблять/

/Наталія Романенко, травмувала ногу під час падіння
На нашій вулиці ніхто не посипає, ні самі жителі, ні комунальники. Ви можете просто спуститись Шоломкою, з'їдете зверху до самого низу! Суцільний лід. Без каблука, на рівному місці ноги роз'їхались так, що я їх ледве зібрала. Довелося їхати сюди/

/Валентина Олександрівна, розбила голову під час падіння
Підсковзнулася, права нога поїхала, бах і все! Три сантиметра треба зашивати, крові море було/

Переломи кінцівок через ожеледицю за день отримало кілька десятків полтавців. Почали звертатися ще з вчорашнього вечора, тоді прибуло 17 таких пацієнтів, на 10.30 ранку зареєстрували ще 25-ть.

/Володимир Рожко, в.о. завідувача міським травмпунктом
Найбільше переломів верхніх і нижніх кінцівок, переломів передпліччя, гомілки, забоїв голови та грудної клітки/

У середньому до міського травмпункту звертається 70-90 пацієнтів на день, під час ожеледиці - більше. Загалом у 2014 році тут надали допомогу 23 тисячам полтавців.

Стрічка новин