У Кременчуці губернатор Полтавщини дав прес-конференцію

Під час перебування у Кременчуці голова облдержадміністрації Валерій Головко зустрівся і з керівниками місцевих підприємств, щоб обговорити стан соціально-економічного розвитку індустріального центру Полтавщини. Завершився робочий візит прес-конференцією. «Я хочу, щоб Міноборони робило замовлення виключно вітчизняним підприємствам, одним із яких є «АвтоКрАЗ» – зауважив губернатор.

/Валерій Головко, голова Полтавської ОДА
Я ініціюю створення моніторингової групи із представників ваших підприємств і представників профільних міністерств: Міністерства економічного розвитку, Міністерства інфраструктури, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, у повноваженнях яких знаходиться Нацгвардія України/

Члени групи займатимуться вивченням промислових можливостей регіону у напрямку обороноздатності. Мова йде не лише про військову техніку, а й про іншу продукцію, необхідну для армії, зокрема, натільну білизну та взуття для бійців. Губернатор повідомив, що має ричаги, за допомогою яких зможе домогтися держзамовлень для наших підприємств. Він, зокрема, планує заручитися підтримкою прем'єр-міністра, з яким має дружні стосунки.

Стрічка новин