Європейська «Ода до радості» ожила на полотні

Європейська «Ода до радості» ожила на полотні. Під такою назвою презентувала свої картини Руслана Анічіна. Експозицію представили у рамках галерейного проекту АРТ-Місія, що стартував у грудні минулого року. Про розширення кордонів полтавських художників – наш наступний сюжет.

Відтепер полтавських митців знатимуть далеко за межами нашої області. У Художньому салоні стартував проект АРТ-Місія, спрямований на інтеграцію сучасного українського мистецтва у світовий культурний простір.

/Олексій Петренко, співорганізатор проекту АРТ-Місія
Основною метою цього проекту є популяризація художників Полтави і Полтавщини. На даний момент у цей проект входить 3 художники/

Запускала проект графік і живописець Руслана Анічіна зі своєю експозицією «Ода до радості». Назву виставки запозичила від гімну Європейського Союзу, що, вважає, досить символічно у наш час.

/Руслана Анічіна, художниця
Більш настирно займатися живописом і графікою мене надихнув Майдан. Це без пафосу. Життя іде, і все відкладається на потім…потім… Колись я займусь тим, що мені треба, що я хотіла. В перші дні Майдану прийшло розуміння того, що завтра може не бути. Оце і все. Оце тільки те, що сьогодні, – те й правда/

Художниця вирізняється справжністю і чистотою втілення художніх образів, кажуть колеги по пензлю. У неї є власне, самобутнє бачення образів, можливо, не завжди зрозуміле полтавцям.

/Оксана Кравченко, письменниця, журналістка
Картина «Політ над гніздом кукушки». Ми пам’ятаємо роман, пам’ятаємо фільм. Але автор побачила нотку гумористичну у цьому польоті. Над гніздом, де лежать яйця, летить синій кіт. Не людина, як у романі, а синій кіт/

Наступними у рамках проекту АРТ-Місія свої роботи представлять Григорій Волков з експозицією «Вечірня сповідь» та Анатолій Лавренко з виставкою під назвою «Колір гранату».

Стрічка новин