Правоохоронці затримали вбивцю, який втік із психіатричної лікарні

Правоохоронці затримали вбивцю, який втік із психіатричної лікарні. Знайти останнього вдалося у Харківській області. Тут, за словами втікача, він опинився випадково, адже із Полтави прагнув потрапити до рідного Маріуполя Донецької області. 

Одразу після того, як 24 грудня один із пацієнтів психіатричної лікарні втік із лікувального закладу, Київський райвідділ міліції Полтави розпочав кримінальне провадження, у рамках розслідування якого до всіх підрозділів органів внутрішніх справ України були направлені орієнтування із фото та прикметами цього чоловіка. За допомогою засобів масової інформації про дану подію широко інформували громадськість. І це, говорять правоохоронці, дало свої результати.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області
Декілька днів тому до одного з підрозділів органів внутрішніх справ Харківщини надійшло повідомлення від мешканців одного з населених пунктів про те, що на околицях даного населеного пункту в закинутому будинку живе чоловік, який ззовні схожий на ту людину, яку розшукує міліція/

Чоловік у закинутому будинку виявився тим, кого розшукувала міліція. Як стало відомо, після втечі він збирався потрапити до свого рідного міста у Донецькій області, однак збився з дороги та опинився на Харківщині.

/затриманий втікач
Почав виходити у бік Донецької області, йшов туди, у полі переночував, і потім, коли пішов сніг, вже втратив орієнтир і, виходить, розвернувся, у Харківську пішов/

Нині, після проведення необхідних слідчих дій, чоловіка буде знову поміщено до психіатричного диспансеру, але тепер уже під посилену охорону.

Стрічка новин