Картини мандрівника Леоніда Колеснікова знову виставляються у Полтаві

Картини мандрівника, еколога за професією та художника за станом душі Леоніда Колеснікова знову виставляються у Полтаві. На третьому поверсі обласної бібліотеки імені Івана Котляревського – чергова виставка його робіт. Картини, які з'явилися в результаті літньої подорожі Німеччиною. 

Ці картини вийшли з-під пера влітку, під час робочої поїздки еколога, кандидата біологічних наук та викладача Полтавської аграрної академії Леоніда Колеснікова до Німеччини.

/Леонід Колесніков, автор виставки
На запрошення наших німецьких друзів із міста-партнера Ляйнфельдена. Ми поїхали у землю Баден-Вюнтерберг, і там дуже багато подорожували. А в процесі подорожі були створені ось ці етюди, які тут представлені. Крім подорожі, ми займалися справами, домовилися про співпрацю та сумісні вивчення в області генома та біологічного захисту рослин/

Тут представлені живопис пастелями та графіка. Старовинні замки, монастирі, міста та містечка Німеччини. Автор каже: із цією країною у нього особливі, сакральні стосунки. Його батько там воював, сам Леонід Колесніков там проходив строкову службу і здійснював перші наукові дослідження. Презентували виставку на черговому засіданні Клубу цікавих зустрічей в обласній бібліотеці. Тут є шанувальниця творчості художника, яка не пропускає жодної його виставки.

/Галина Лопатіна, художниця
Вперше я побачила та почула його у 2005 році, на виставці Рерихів, він приходив до нас, а я працювала адміністратором. Всі йому засимпатизували, полюбили його як художника, живописця. Цікаві у нього маршрути, цікаві роботи, і з кожною виставкою я спостерігаю зростання цієї людини, він дуже трудолюбивий/

Із кожної подорожі - по серії картин. А бував Леонід Колесніков у історичних заповідниках Криму, Алтаю, Тань-Шаню, Паміру, а ще у горах Сьєра-Невада. Німецькі краєвиди у виконанні Леоніда Колеснікова можна побачити на третьому поверсі обласної бібліотеки протягом двох тижнів.

Стрічка новин