Собача мода така ж, як і в людей: шуби, пуховики, комбінезони

На тепло чекають і тварини - їм теж холодно. Бродячих собак майже не видно на вулицях міста, вони ховаються, де можна. А домашніх улюбленців господарі одягають тепліше - у шуби, пуховики та комбінезони. У собачій моді розбиралася Олена Ляшенко. 

Барбі трохи бентежиться перед пресою і гавкає на камеру. І демонструє своє зимове вбрання - пальто із чорно-буркою. Без нього у такий мороз собаці із короткою шерстю - надвір не виходь. А це її великий друг - він без одягу, бо його шерсть гріє. Вдома у короткошерстої Барбі - цілий гардероб. Святкові сукні, новорічне вбрання.
Іще теплі речі на вихід - усе шила кума господарки зі старих речей.

/Наталія Крайнюченко, власниця собаки
Я светр віддала, і стара шубка доньки. Це теж таке - із кофтинки та рюшечки/

Дитячі речі зручно перешити на одяг для собак. Для своїх улюбленців господарі, як для себе стараються, і шиють шуби із хутра.

/Наталія Крайнюченко, власниця собаки
Ось приїздила жіночка, привозила старі норкові шапки свої і чоловіка, вона пошила маленьку норкову шубку/

Зараз Барбі охоче приміряє обновки, бо звикла, каже пані Наталя.

/Наталія Крайнюченко, власниця собаки
У нас Барбі донька тримала, моя сестра - спочатку собаку не могли вдягти, втрьох одягали. А тепер, як побачить одяг, - значить гуляти підемо. Так, Барбі, іди сюди.../

Для тих, хто шити не вміє, а собаку жаль, зоомагазини подбали про асортимент. Тут вибір - на будь-який смак та гаманець. Усе фабричне та якісне, запевняють продавці. Є пуховики із натуральним пухом, є гламурне - на вихід.

/Іванна Морозова, продавчиня
Такі ось є утеплені та трикотажні - вони ідуть 200, 300 гривень. Є ось інший виробник - 230, утеплений, на ось таку собаку, це утеплене. Можна більш тонке - воно дешевше буде, звичайно. А ось водовідштовхувальне - 115, воно іде також утеплене/

Для особливо дбайливих господарів - собачі шапки.

/Інтершум
Ось так вушка пропускати/

і черевички.

/Інтершум
Ну це саме зимові - можете доторкнутися, показати - замшеві. До гламурного одягу - гламурне взуття, так скажімо/

Іще трохи собачого гламуру - заколки та підвіски зі стразами. Ціна деяких - до сотні гривень. Іванна каже: їх інколи дівчата собі питають.
А цим чотирилапим одягу ніхто не шиє. Волонтери кажуть: їх хоч би від голодної смерті врятувати. Втім, вони не такі беззахисні перед холодами, як їх декоративні родичі. Іще, хто потребує людського ставлення в холоди, - птахи. Їм би годівничок побільше зараз та зерна туди, просять захисники тварин.

Стрічка новин