Актори театру імені Гоголя влаштували новорічне свято для бійців АТО у місті Слов'янську та поблизу нього

Актори театру імені Гоголя влаштували новорічне свято для бійців АТО у місті Слов'янську та поблизу нього. Концерт відбувся у 10 місцях дислокації українських військових. Як приймали гоголівців на Сході - дивіться у наступному сюжеті.

Вже не вперше полтавські артисти відвідують східні рубежі країни. От і цього разу, коли постало питання: хто вітатиме з Новим роком наших солдатів, проблеми не виникло.

/Владислав Шевченко, в.о. головного режисера театру ім. М.Гоголя
Зізнаюся відверто: дуже багато людей хотіло прийняти участь, не дивлячись, що це Новий рік, що це сімейне свято, але відчуття обов'язку переповнювало кожного артиста. І поїхав колектив 25 чоловік/

Вже о пів на дев'яту вечора розпочався перший виступ акторів в Ізюмі. Сам же 2015 рік актори зустріли разом з бійцями у штабі Національної гвардії. Єдине бажання для всіх - мир у країні.

/Ольга Коваленко, керівник літературно-драматургічної частини театру ім. М.Гоголя
Коли ти стоїш пліч-о-пліч, їх там 200 чоловік, цих мужніх хлопців, вони різного віку, коли в одному пориві всі бажають миру, ти стоїш і розумієш, що дійсно мир повинен настати/

Дід Мороз, Снігуронька, Кізонька та Вовк організували розважальну програму, а новорічні пісні виконали солісти театру. Роль Снігуроньки зіграла Лідія Кретова. Актриса розповідає: нині у кожного - своя війна: і на фронті, і в тилу. Але місце для свята обов'язково повинне залишатися у наших душах.

/Лідія Кретова, солістка театру ім. М.Гоголя
Не до кожної дитини приходить Дід Мороз, і коли доросла людина, до неї приходить Дід Мороз, то така радість в їх очах. Це відчувається. І мені приємно, що саме мені випала роль бути Снігуронькою і вітати з цим святом/

Крім штабу нацгвардії, в новорічну ніч колектив театру привітав бійців батальойону «Січ» та «Суми», батальйон залізничників та побував на семи блокпостах. Не зупинив наших артистів і мороз до -25 градусів.

Стрічка новин