В ОЦЕВУМі створили новорічну казку «Володарі дитячих мрій»

На свята тішать новою виставою полтавських дітей і в Обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді. Силами працівників та вихованців закладу тут створили новорічну казку «Володарі дитячих мрій».

Щороку у період новорічних та різдвяних свят Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді радий вітати у своїх стінах полтавців. Починаючи з 19 грудня, у цьому закладі відбуваються дискотеки для дітей, ігрові програми та, звичайно, прем'єра новорічної казки «Володарі дитячих мрій».

/Олександр Рець, заступник директора з виховної роботи ОЦЕВУМ
Це новий продукт, який створений силами працівників та вихованців нашого закладу. Музика написана нашим працівником, слова пісень. Тому сподіваюся, що дітлахам, які завітали сьогодні в ОЦЕВУМ, буде досить цікаво і Новий рік принесе досить позитивних емоцій/

Ця новорічна казка, розповідають у закладі, створена за мотивами оповідання Уільяма Джойса «Хранителі снів».

/Олександр Таран, виконавець ролі Великоднього Кролика
У ньому висвітлюються дуже гарні моральні якості, доброта, чесність, і основний хід подій, - коли добро перемагає зло. Саме це ми доносимо дітям, що добро перемагає, що добро світліше і взагалі навчити дітей поважати один одного, любити, цінувати один одного/

Разом із героями улюблених дитячих казок - Великоднім Кроликом, Зубною Феєю, Крижаним Джеком - полтавська малеча подорожувала чарівною країною та допомагала добрим чарівникам у боротьбі зі злом.

/ІНТЕРШУМ
Уривок з вистави/

Актори переконують: ніколи не варто втрачати віру у диво, і тоді всі заповітні мрії неодмінно здійсняться.

Стрічка новин