У 2014 АМКУ Полтавщини розглянуло 200 заяв про недотримання конкурентного законодавства

У 2014 році Полтавським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету отримано 200 заяв щодо недотримання суб'єктами господарювання конкурентного законодавства. Майже всі вони вже розглянуті, а порушників притягнуто до відповідальності. 

Основний напрям роботи обласного територіального відділення Антимонопольного комітету – контроль за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, що дозволяє цій структурі підтримувати здорову конкуренцію на товарних ринках та сприяти її розвитку.

/Володимир Оніщенко, голова Полтавського територіального відділення АМКУ
Ми за 2014 отримали 190 звернень суб'єктів господарювання, населення, юридичних і фізичних осіб та правоохоронних органів. В цій частині більше 90 звернень – це звернення правоохоронних органів, прокуратури, СБУ, УБОЗ/

З метою реального впливу на соціально-важливі ринки Полтавщини, насамперед ринки житлово-комунальних послуг, оренди землі, приєднання до електричних мереж, зазначає Володимир Оніщенко, відділення із власної ініціативи розпочало понад 180 справ.

/Володимир Оніщенко, голова Полтавського територіального відділення АМКУ
Накладено 2 800 000 гривень штрафу, сплачено 1 628 000. У частині строк сплати не настав, частина перебуває у судах. Ми в цьому році пройшли не одне коло судових засідань, включаючи Вищий господарський суд. Всі рішення – на нашу користь/

Протягом останніх шести років територіальне відділення Антимонопольного комітету за кількістю виконаних показників тримає першість по Україні.

Стрічка новин