Близько 20 млн гривень заборгували несумлінні споживачі послуг "Полтававодоканалу"

На сьогоднішній день комунальному підприємству "Полтававодоканал" несумлінні споживачі послуг заборгували близько 20 млн гривень. Коли попереджувальні бесіди та прохання заплатити за надані послуги не допомагають, його співробітники вдаються до рішучих дій та відключають квартири конкретних боржників від водопостачання та водовідведення.

Відключення боржників - крайня міра, говорять на підприємстві "Полтававодоканал". Тому перш ніж карати їх таким чином, комунальники проводять попереджувальні бесіди.

/Олексій Кива, слюсар аварійної бригади КП «Полтававодоканал»
Нам дають списки боржників, ми проходимо по кожній квартирі, намагаємося спілкуватися з людиною, якщо вдома вона, знаходимо спільну мову, щоб заплатила вона, щоб не довелося нам відключати./

Зазвичай, говорять у "Полтававодоканал", вдається вмовити споживачів погасити заборгованість. Проте трапляються поодинокі випадки, коли доводиться переходити до радикальних методів. Цього дня комунальники відвідали одну з квартир у Ленінському районі Полтави. У її власників сума боргу за спожиті послуги "Водоканалу" наразі складає більше 11 тисяч гривень.

/Ірина Крючкова,  голова ЖБК «Меридіан»
Всі спроби правління кооперативу стягнути ці кошти, питання це виносилося на збори загальні, домовленості з ними не було досягнуто. Люди не контактують, не сплачують і, на жаль, виникла така ситуація./

Господарів квартири неодноразово інформували про наявність боргу та необхідність погасити його. Однак порозуміння зі споживачем не знайшли. Як результат - водовідведення у боржника перекрили. Тепер, аби відновити цю послугу, споживачеві доведеться погасити борг та викликати бригаду "Полтававодоканалу", заплативши за поновлення водовідведення більше 200 гривень.

/Олексій Кива
ТИТР: слюсар аварійної бригади КП «Полтававодоканал»
Моє побажання полтавцям в Новий рік не вступати з боргами, погасити їх і новий рік почати з чистого листа./

Стрічка новин