Студентам показали, як працює обласна державна адміністрація

Студенти університету економіки і торгівлі сьогодні побували на екскурсії в облдержадміністрації. Захід провели у рамках Тижня доступу до публічної інформації. Подібна екскурсія, за словами організаторів, не має аналогів та проводиться в Україні вперше.

Олександр Бай навчається в ПУЕТі за спеціальністю «Облік та аудит». Разом зі своїми одногрупниками прийшов до облдержадміністрації, щоб ознайомитися з роботою цього державного закладу.

/Олександр Бай, прийшов на екскурсію
Мені цікаво, саме як організовано структуру цього закладу. Коли ще був малим, проїжджаючи повз, виникали питання: «Що вони тут роблять?». Ось для цього сюди і прийшов/

Екскурсію обласною державною адміністрацією приурочили до Міжнародного дня Права знати, який громадськість відзначала напередодні.

/Костянтин Донченко, організатор екскурсії
День, коли громадяни можуть дізнатися інформацію про місцеву владу, і про державну владу, і взагалі інформацію про все, скажімо так/

Розпочали з холу адміністрації. Тут – коротка довідка про роботу деяких підрозділів.

Далі пішли до відділу по роботі із зверненнями громадян. Після цього – у правову приймальню громадян. Тут молодь, скориставшись можливістю, розпитала у фахівців про укладення шлюбного договору.

Останній пункт екскурсії – зустріч з головою облдержадміністрації Віктором Бугайчуком. Говорили про майбутню децентралізацію влади.

/Віктор Бугайчук, голова Полтавської ОДА
Є багато функцій, які виконує адміністрація, бо практично вся адміністрація керує монопольно/

Екскурсія облдержадміністрацією не має аналогів в Україні та пройшла лише в Полтаві.

Стрічка новин