Більше 2,5 млн гривень з обласного бюджету у цьому році спрямують на подарунки до новорічних свят

Про це на прес-конференції повідомив заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко. Крім цього, зазначив посадовець, кожен навчальний заклад отримає новорічну ялинку безкоштовно. Про останні приготування до прийдешніх свят більше знає Крістіна Брігіда.

Новорічні свята мають прийти із подарунками та веселощами до кожної дитини на Полтавщині. Саме тому з обласного бюджету на підготовку солодких сюрпризів для малечі виділили більше двох з половиною млн гривень.

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

Дошкільнята практично в усіх наших дошкільних навчальних закладах отримають подарунки. Місто Полтава і Кременчук з міських бюджетів виділили кошти на подарунки для дітей, які знаходяться у дошкільних навчальних закладах/

Як завжди, особливу увагу, зазначає Валерій Пархоменко, звертають на дітей із соціально незахищених верств населення. Губернаторські ялинки для них пройдуть із солодкими наборами, призами та розвагами. Плюс до цього напередодні дня Святого Миколая та новорічних свят в області стартує проект «З відкритим серцем до кожної дитини».

/Валерій Пархоменко, заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

Цим проектом передбачено, що 5 тисяч 192 дитини, діти, які знаходяться в сім'ях від 3 до 5 діток, і в нас 373 дитини будуть отримувати подарунки до новорічних свят і до Миколая/

Головна ялинка області відкриється 19 грудня - у день Святого Миколая. Новорічні красуні з'являться також у кожному навчальному закладі Полтавщини. Причому, за рахунок тісної співпраці з лісгоспом ці ялинки надаватимуть школам і дитячим садочкам абсолютно безкоштовно. Свої зимові канікули, переконаний Валерій Пархоменко, діти мають провести весело і цікаво. Саме тому в області планують відкрити 225 ковзанок простонеба, а також влаштовувати школярам екскурсії до Києва, Харкова та Алушти.

Стрічка новин