У Полтаві завищені ціни на житло, але немає проблем із опаленням

З останніми новини в галузі житлово-комунального господарства та будівництва області журналістів ознайомив перший заступник губернатора Віктор Животенко під час прес-конференції.

Замерзнути цієї зими полтавці та жителі області не повинні. Перший заступник губернатора Віктор Животенко запевняє: регіон забезпечений потенціалом і інструментаріями для того, щоб опалювальний період пройшов в штатному режимі.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

У нас працюють цілодобові диспетчерські служби, обласна в Департаменті житлово-комунального господарства цілодобово на телефоні, в районах і містах. Сьогодні ми впевнені, що воно діє. Ми оперативно реагуємо на аварії, катаклізми і так далі/

Гірша ситуація на Полтавщині із газом. Борг області перед НАК «Нафтогаз» станом на сьогодні складає 270 мільярдів гривень. Це не найгірший показник в Україні, причому, пояснює Віктор Животенко, левову частку цих грошей винен не регіон, а держава.

Що ж стосується будівництва, ситуація в області також стабільна. Принаймні минулорічні показники, впевнені чиновники, будуть досягнуті і у році поточному.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Вклад в будівництво – 2,8 мільярда гривень. Це шостий результат. Не у відсотковому відношенні, а в абсолютній цифрі – шостий результат в Україні. Минулого року був п'ятий. Ну ще не все. Рік не завершений, ще ми будемо здавати і об'єкти, і житло/

При цьому, не приховує пан Животенко, Полтавщина, а більшою мірою обласний центр, залишаються специфічним регіоном в плані вартості житла. Завищені ціни обласники пов'язують із монополізмом на ринку будівництва. Відтак, вирішення цієї проблеми вбачають у посиленні конкурентності в житловому будівництві - пошуку інфесторів та залучення будівельників з інших міст країни.

Стрічка новин