Правоохоронці підбили підсумки місячника добровільної здачі зброї

515 одиниць зброї здали жителі Полтавщини упродовж листопада цього року. З них понад 400 – нарізної армійських зразків, 70 спецзасобів, у тому числі – 58 газових пістолетів та револьверів. Протягом цього місяця громадяни, які здали зброю, звільнялися від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів.

В період з 1 по 30 листопада на Полтавщині проводився місячник добровільної здачі вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухівки, вибухових пристроїв та спецзасобів до органів внутрішніх справ. Це, розповідають правоохоронці, давало громадянам можливість як здати зброю, яка зберігається без відповідного дозволу, так і у разі бажання – технічно справну мисливську зброю зареєструвати на себе, якщо вона не знаходиться в розшуку.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Ті люди, хто хоче і має право і відповідні заключення лікарів, що він може безпечно і адекватно користуватися зброєю, можуть звертатися, купувати зброю і реєструвати на себе/

За місяць до органів внутрішніх справ Полтавщини громадянами добровільно здано 515 одиниць зброї, з них 402 – нарізної армійських зразків, 69 одиниць спецзасобів, у тому числі 58 газових пістолетів та револьверів. Вся здана зброя, яка не має кримінального минулого, продовжує Юрій Сулаєв, підлягає комісійному знищенню.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Знищують у нас зброю у нас в Затуріно на спеціальному цеху, в якому здійснюється переплавка зброї, яка підлягає утилізації/

За час проведення місячника від кримінальної відповідальності за незаконне зберігання вогнепальної зброї та боєприпасів до неї фактично звільнено 29 громадян.

Стрічка новин